0
Posted on ۲۰:۲۳ by حقیقت شیعه and filed under
فتواهای خنده دار وهابییت

صفحه 1 از 2
هر کسی که گل بزند و سپس بدود تا بقیه او را دنبال کنند و بغل نمایند، (همانطور که در آمریکا و فرانسه بازیکنان انجام می دهند) باید به صورتش تف انداخت و تنبیه کرد!!! زیرا ورزش بدنی شما چه ارتباطی به شادی و بغل کردن و بوسیدن دارد!
________________________________________
مشایخ وهابی که به صدور فتواهای قتل و کشتار مسلمانان و پیروان اهل بیت (ع) مشهور هستند، فتواهای خنده داری نیز صادر می فرمایند! که خواندن آنها خالی از لطف نیست...
ـ پوشیدن کمربند ایمنی حرام است! زیرا مانع قضا و قدر می شود!!!
ـ شستن گوشت قبل از پختن بدعت است.
ابن تیمیه: شستن گوشت بدعت است، چنانکه اصحاب پیامبر رضوان الله علیهم در عهد پیامبر(ص) گوشت را بدون شستن می پختند و می خوردند.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
عبد الله النجدی: فوتبال حرام است مگر با این شروط و ضوابط.
سوال: ...جوانانی که چیزی از تقوا نمی دانند و به وقتشان اهمیتی نمی دهند و می گویند می خواهیم فوتبال بازی کنیم، می پرسند شروط و ضوابط بازی فوتبال چیست تا ما در ورطه تشبّه به کفار و طاغوتیان و دشمنان دین مثل آمریکا و روسیه و.. نیفتیم.
جواب: به آنها می گوییم اگر اصرار دارید بازی کنید و وقت خود را بگذرانید، باید شروط و ضوابط ذیل را رعایت کنید:
اول: خطوطی چهار طرف دور زمین نباشد؛ زیرا این خطوط ساخته کفار و قانون بین المللی فوتبال است!
دوم: کلماتی که کفار و مشرکان به عنوان قانون بین المللی فوتبال وضع کرده اند، مانند گل و اوت و پنالتی و کرنر و ...، گفته نشود زیرا گفتن این کلمات حرام است و هر کس که اینها را بگوید تنبیه و باید از بازی اخراج شود و باید به او گفته شود که به کفار و مشرکین شبیه شده ای...
سوم: هر کس از شما که در اثناء بازی افتاد و دست یا پایش شکست، یا دستش به توپ خورد بازی به خاطر او نباید متوقف شود و به کسی که او را انداخته کارت زرد یا قرمز داده نشود، بلکه به هنگام شکسته شدن یا ضربه دیدن باید به قاضی شرع مراجعه شود تا آن بازیکن حق شرعی خود را همانطور که در قرآن است بگیرد و شما باید شهادت دهید که فلانی عمداً دست یا پای او را شکست...
چهارم: نباید در تعداد بازیکنان با کفار و یهود و نصارا و خصوصاً امریکای خبیث تبعیت کنید، به این معنا که نباید با یازده نفر بازی کنید، بلکه باید بر این تعداد اضافه یا کم کنید.
پنجم: باید با لباس خواب یا غیره خودتان و بدون شورت ها و پیراهن های رنگارنگ و شماره دار بازی کنید، زیرا این لباسها لباس اسلامی نیست، بلکه لباس کفار و غرب است.
ششم: هر کدام از شما که این شروط و ضوابط را رعایت کرد باید قصدش از بازی فوتبال تقویت بدنی برای جهاد فی سبیل الله و آمادگی برای زمانی باشد که به جهاد فراخوانده شود، نه گذراندن وقت و عمر و شادی از پیروزی ظنّ.
هفتم: نباید زمان بازی را 45 دقیقه قرار دهید، شما باید با کفار و فاسقان مخالفت کنید و در هیچ چیز مشابه آنان نباشید.
هشتم: نباید در دو نیمه 45 دقیقه ای بازی کنید، بلکه در یک یا سه نیمه بازی کنید تا مخالفت شما با کفار محقق شود.
نهم: هنگامی که یکی از دو تیم بر دیگری غلبه نکرد (تساوی بازی) و آنطور که شما می گویید توپ به دروازه ای وارد نشد، نباید برای بازی وقت اضافی یا پنالتی در نظر بگیرید (تا یکی پیروز شود)، بلکه بلافاصله بازی را تمام کنید، زیرا بازی به این طریق عین اجرای قوانین بین المللی فوتبال است!
دهم: در بازی فوتبال شخصی را به عنوان داور انتخاب نکنید، زیرا بعد از لغو قوانین بین المللی همچون گل و اوت و پنالتی و کرنر و... وجود او دلیلی ندارد! بلکه بودن او تشبّه به کفار و یهود و نصار و اطاعت از قوانین بین المللی است.
یازدهم: نباید در اثناء بازی، گروهی از جوانان جمع شوند و شما را تماشا کنند، چون قصد شما ورزش و تقویت بدنی است پس دلیلی ندارد آنها شما را نگاه کنند! هر چند که بگویید آنها باعث تشویق شما در تقویت بدنی و آمادگی برای جهاد هستند، به آنها بگویید بروید دنبال منکرات خودتان در بازارها و روزنامه ها و بگذارید ما بدنمان را قوی کنیم!!!
دوازدهم: هر کسی که گل بزند و سپس بدود تا بقیه او را دنبال کنند و بغل نمایند، (همانطور که در آمریکا و فرانسه بازیکنان انجام می دهند) باید به صورتش تف انداخت و تنبیه کرد!!! زیرا ورزش بدنی شما چه ارتباطی به شادی و بغل کردن و بوسیدن دارد!
سیزدهم: دروازه باید به جای دو تیرک، سه تیرک داشته باشد، تا مشابه کفار نباشد تا مخالفت شما با قانون بین المللی طاغوتی سازمان فوتبال محقق شود.
چهاردهم: هنگامی که بازیکنی مصدوم شد، نباید بازیکن دیگری را جایگزین او کرد، زیرا این روش، ساخته کفار و مشرکین در آمریکا و ... است.
اینها بعضی از شروط و ضوابطی است که مانع تشبّه به کفّار و مشرکین در بازی فوتبال می گردد... من به اجرای این شروط و ضوابط و سپس پرداختن به فوتبال دعوت نمی کنم، بلکه اینها در واقع برای کسی است که توان انجام ورزش های شرعی را ندارد و برای مؤمن صادق، ادلّه نقلی و عقلی مبنی بر تشبّه فوتبال به کفّار کافی است، زیرا انجام بازی فوتبال بغض انسان را نسبت به کفّار متزلزل می سازد، ولی جوانان این امر را شادی و بازی می پندارند (و تحسبونه هیناً و هو عند الله عظیم...).
در پایان امیدوارم که این پیام برای جوانان و دیگران مؤثر و مفید باشد. اللّهم آمین.
به قلم: عبد الله النجدی
ریاض-ربیع الاول1423هـ

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
تحریم اهداء گل ـ هیئت علمای ارشد
بسم الله وحده و الصّلاة علی خیر خلقه محمد صلّی الله علیه و سلّم،
و بعد: فتوای کمیته دائم علمای ارشد کشور توحید (که خدا ایشان را یاری نموده و عزّت داده و دشمنانشان را ذلیل گردانده است).
این فتوا در تحریم این گلهای خبیث به دلیل بوهای تحریک آمیزی که دارند و به سبب اینکه این کار تقلید از غرب ملعون و مسخ هویّت اسلامی ناب شمرده می شود، است. از خدا می خواهیم که امّت اسلام را از این فتوا بهره مند سازد و حجت را بر آنها تمام کند، والله المستعان!

متن فتوا:
شماره فتوا:21409
تاریخ:21/3/1421
الحمد لله و الصلاة و السلام علی من لا نبیّ بعده.
و بعد، کمیته دائم پژوهشها و فتواهای علمی از سؤال مستفتی محمد عبد الرحمن العمر از حضر ت مفتی کلّ آگاه شد که از سوی دبیرکلّ هیئت علمای ارشد با شماره 1330 و در تاریخ 21/3/1420 به این کمیته ارائه شده است.

متن سؤال:
در بعضی از بیمارستانها، اماکنی برای فروش گل وجود دارد، و ما عیادت کنندگانی را می بینیم که دسته های گل را به بیماران تقدیم می کنند، این کار چه حکمی دارد؟
در طول قرون متمادی اهداء گل (طبیعی یا مصنوعی) هیچگاه جزء سنّت عیادت از بیماران نبوده و این عادتی است که از بلاد کفر وارد شده و عدّه ای که ایمان ضعیفی داشته اند، از آنها تأثیر گرفته و این عادت را انتقال داده اند. حقیقت این است که بردن گل نفعی برای بیمار ندارد، بلکه تشبّه و تقلید محض از کفّار محسوب می شود و نه هیچ چیز دیگر، و فقط خرج کردن پول در غیر راه درست است که این اعتقاد فاسد را به دنبال دارد که این گلها باعث شفا می شود! بر این اساس نباید از گل در مورد مذکور استفاده کرد، نه به صورت فروش و نه خرید و نه اهدا...
"این سخنان در حالی از طرف کارخانه های فتوا سازی وهابیت صادر میشود که امیران آنان با امضای قرار دادهای میلیاردی و اهدای کمکهای بلاعوض به همان بلادهای کفر ، نوکری خویش را به شکلی متفاوت به اثبات می رسانند..."
سوالاتی از برادران اهل تسنن:
سوال اول:آیا پیامبر در روز غدیر خم حدود چند ده هزار نفر را نگه میدارد و به انهایی که رفته اند می گوید که بازگردند که بگوید علی برادر من است. در صورتی که پیامبر بارها با امام علی پیوند برادری بسته بود و همه میدانستند که علی و پیامبر مثل دو برادر هستند.

سوال دوم: آیا امام علی خلیفه چهارم شما نیست پس چرا در کتب شما از امام علی بیش از پنجاه حدیث نیست. در صورتی که امام علی داماد و پسر عموی پیامبر بوده است و از کودکی در دامان پیامبر بزرگ شده است ولی از افرادی همچون عبد الله بن عمر که زیاد پیامبر را درک نکرده است هزاران حدیث وجود دارد.


سوال سوم: این آیه معروف(( انما یرید الله لیذهب عنکم الرجز اهل البیت و یطهرکم تطهیرا)) در وصف چه کسانی است ؟ بغیر از این است که در وصف حضرت محمد (ص) و حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه(س) و امام حسن(ع) و امام حسین (ع) است . اگر در مورد این افراد است که حتما است با انها چه رفتاری شد؟
گزارش

نوشته شده توسط نسرین, روشن 04 شهريور 1388,ساعت 15:39:49
شما فکر کردین مردم خر تشریف دارن که هر اراجیف های شما رو باور کنند.
دلم براتون میسوزه.
حیف از اکسیژنی که شماها مصرف میکنید،حیف و صدها حیف.....
گزارش

نوشته شده توسط رشيد, روشن 26 ارديبهشت 1388,ساعت 09:26:16
بسم الله الرحمن الرحيم
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وآل محمدوآخر تابع له
اللهم العن احفاد آل ابي سفيان ( الو هابيهً ) الي يوم القيامهً
لان خذلو المسلمين وخانو با سنهً رسول الله صلي الله عليه وآله
اللهم العن جميع الذين يحمون الوهابيهً و يمولونهم من الاموال والانفس ويكفرون الشيعهً ويقتلونهم بلا ذنب والسلام عليكم ورحمهً الله وبركاته .
گزارش

نوشته شده توسط yasin, روشن 27 اسفند 1387,ساعت 10:35:10
دین دوچیز است . حب و بغض که بغض همان لعن است
کسی که لعن نمیکنه میترسه ملعون برحق باشه نه مظلوم.
لعن علی عدوک یا علی .. .
گزارش

نوشته شده توسط عبدالمحمد حاجیاOb>, روشن 23 اسفند 1387,ساعت 09:38:23
با سلام
امیدوارم با ظهور حضرت حجت نام امیرالمومنین در تمام بلاد طنین انداز شود و این احمقان و کفار این دوران بدانند حق کیست کما که می دانند و بنا بر لجبازی انکار می کنند
یا علی
گزارش

نوشته شده توسط Ali, روشن 23 اسفند 1387,ساعت 09:38:52
با سلام
وهابیت داره به اسلام و بیشتر به اهل سنت لطمه میزنه ولی ناراحت نباشید کسی هم لازم نیست از لحاظ عملی (جنگ نظامی) اقدامی بکنه چون اونا با همین کاراشون زمینه نابودی خودشونو فراهم میکنند مگه تو همین جنگ غزه ندیدین که چقدر چهره کریهشون پیش همه جهان اسلام حتی مردم خودشون آشکار شد؟
و همه مردم عربی که به اونها دلخوش کرده بودند از اونا انتقاد کردند؟
این نشانه شروع زوال هست.
گزارش

نوشته شده توسط محسن حبيبي لنگرو, روشن 19 اسفند 1387,ساعت 13:17:59
اللهم عجل لوليك الفرج
گزارش

نوشته شده توسط امیر, روشن 17 اسفند 1387,ساعت 15:27:51
دوستان عزیز
با لعن نفرین چیزی درست نمیشود .
الان دنیا چشمشان به این است که شیعه در مقابل وهابیت چه میکند .
راه همان است که محمد ، علی و حسین نشان داده اند .
پس ترس را کنار بگذاریم و با هم دست یا علی بدهیم .
امیر
گزارش

نوشته شده توسط هاشمی - بنارویه, روشن 16 اسفند 1387,ساعت 10:02:05
لعنت خدا بر هرچه وهابی کثیف ونجس است
خدا یا ظهور آقایمان امام زمان نزدیک فرما تا به هلاکت رسیدن این دشمنان اهلبیت (ع) را ببینیم وسران وهابیت وآل وهابیت - بهائیت وصوفی گری و خوارج و شیطان پرست را با ذلت تماشا کنیم
اللهم عجل لولیک الفرج
گزارش

نوشته شده توسط ایمان-, روشن 14 اسفند 1387,ساعت 17:30:59
خدایا ظهور مولایمان را برسان تا معلوم شود حق با کیست
به امید ظهورش
گزارش

نوشته شده توسط مهدیار, روشن 23 بهمن 1387,ساعت 18:30:32
لعنت خدا بر تمام بدعت گزاران در دین اسلام ناب محمدی(ص)
گزارش

نوشته شده توسط بچه شیعه, روشن 23 بهمن 1387,ساعت 18:30:51
چقدر پیامبر (ص) و امامان معصوم، مظلوم هستند که این وهابیون کافر این قدر زیاد در دین اسلام محمدی (ص) بدعت وارد کرده اند . لعنت خدا و پیامبر امینش بر این پیروان پوشالی
گزارش

نوشته شده توسط نادر, روشن 29 دي 1387,ساعت 18:17:59
با خواندن این مطالب متوجه خیانت عظیم اون خبیث ازل و ابد میشیم این آتیش از گور منحوس ... بلند میشه
گزارش

نوشته شده توسط امجد, روشن 26 دي 1387,ساعت 14:09:21
دشمنان اهل البیت از سگ هم نجسترند.
گزارش

نوشته شده توسط قاسم, روشن 04 دي 1387,ساعت 07:45:37
حساب اهل سنت از وهابیت جداست بنابراین دوستان نباید از لعن بر وهابیت نارخرسند شوند همانطور که خوارج را هم لعن می کنیم.
گزارش

نوشته شده توسط شیعه, روشن 20 آبان 1387,ساعت 11:02:50
یارب به دلم مهر علی افزون کن جز مهر علی ز لوح من بیرون کن
گزارش

نوشته شده توسط عبدالرضا شیخی زا, روشن 02 آبان 1387,ساعت 13:54:21
لعنتیها نابودی خود را هم اکنون می بینند دارند با این کارها دراصل دست وپا می زنند .آنقدر دست وپا بزنید تا به درک واصل شوید .لعنت خدا بر وهابیت و آل وهابیت
گزارش

نوشته شده توسط احمد, روشن 14 مهر 1387,ساعت 12:28:05
خدا حفظتون کنه .
به فعالیتتون ادامه بدید .
سایتتون عالیه

گر حب علی و آل پاکش کفر است / من کافر اولم خدا می داند
گزارش

نوشته شده توسط علي غفوري, روشن 11 مهر 1387,ساعت 15:15:48
منم محب هستم
گزارش

نوشته شده توسط iran, روشن 04 مهر 1387,ساعت 11:45:46
lanat be har chi vahhabi !!!
امام خمینی(ره):
اگر یک روز بگذریم از امریکا و از کارهای امریکا، از آل سعود هیچوقت نمی گذریم با آن جنایاتش در جمعه خونین!
گزارش

نوشته شده توسط دوست, روشن 04 مهر 1387,ساعت 11:48:02
درضمن تصریح به لعنت کسانی که ائمه ما را کافر و ما را مرتد می دانند اشکالی داره داداش؟
عادل و با انصاف باش.
اگه همه چی با محبت حل بشه پس جنگهای پیامبر با کفار رو چطور تفسیر می کنی؟
گزارش

نوشته شده توسط سید, روشن 04 مهر 1387,ساعت 11:50:06
سلام به دوست بی ادبی که خودش رو دیوونه معرفی کرده
لعن در اسلام همانند صلوات دارای ارزش است
آیا آیه قرآن نیست که: الا لعنت الله علی القوم الظالمین
یا نشنیدی که: اولیئک یلعنهم الله و یلعنهم اللاعنون
و آیا در زیارت عاشورا آنهمه لعن را ندیده ای؟
اللهم العن اول ظالم ... اللهم العن ابا سفیان ... اللهم العن العصابه الذی جاهدت الحسین
یا در اعمال شب قدر اول و دوم لعن بر قاتلان امیر المومنین را ندیده ای؟
و...
در ضمن اگه لعن بده، چرا تو منو لعن کردی؟
پس نادانسته حرف نزن و افکار دیگران را مشوش نکن
التماس دعا
گزارش

نوشته شده توسط danyal.ir, روشن 19 شهريور 1387,ساعت 00:59:20
در جواب شما باید به عرض برسانم لعن و نفرین و حب و بغض از ارکان دین است که در الفاظ دینی به تولی و تبری تعبیر شده است و امام باقر ع میفرماید : هل الدین الا الحب و البغض؟
ایا دین چیزی جز محبت و بغض است؟
یعنی همان طور که در دین سفارش به محبت و مهربانی با مومنین شده ایم .همان طور هم باید از دشمنان و منحرفین برائت بجوییم
و الا در ورطه هلاکت و گمراهی خواهیم افتاد همچون اهل سنت که داعیه محبت علی را در سر دارند و از سوی دیگر به معاویه و عایشه نیز احترام میگذارند و خودشان را دچار یک پارادوکس عقیدتی نموده اند ؟
آیا ما این گونه باشیم ؟
گزارش

نوشته شده توسط یه دیونه, روشن 06 شهريور 1387,ساعت 23:45:59
اول کامنت رو دیدم نوشته بود "بر وهابیت لعنت"
لعنت بر تو و فهم کمت - وهابی نیستم ولی میدانم که لعنت فرستادن به چیزی که گروهی از انسان ها به آن اعتقاد دارند (چه درست چه غلط) کار درستی نیست چون با این کار باعت میشویم که مخاطب ما در موضع دفاعی قرار گرفته.
به جای لعنت فرستادن کمی هم به ایمانتان برسید.
تا به حال فکر کرده اید که پیامبرتان به کدام فرقه انحطاطی بد گفته!؟
{منظور بد دهنی هست} در عمل مبازه میکنیم اگر قدرت مبارزه نداری بد دهنی کاری رو درست نمی کنه
گزارش

نوشته شده توسط morteza, روشن 24 مرداد 1387,ساعت 12:54:33
az khodavand tofighe ruz afzoon barayetan khastaram
گزارش

نوشته شده توسط حمید ثابتی بیرام, روشن 11 تير 1387,ساعت 14:06:44
سایت شما عالی است خدا یارتان
گزارش

نوشته شده توسط محسن, روشن 29 خرداد 1387,ساعت 17:52:56
مديريت محترم سايت: لطفا با توجه به نظر ارائه شده توسط يكي از كاربران مبني بر اينكه: «با جستجوي نام عبدالله النجدی در اینترنت متوجه خواهید شد که چنین شخصی وجود خارجی ندارد ظاهرا برخی مطبوعاتچی های طنزپرداز کشورهای عربی با استفاده از ادبیات مضحک وهابی ها این متن طنز را فراهم کردند» اگر پاسخ مناسبي داريد ارائه كنيد چون حداقل براي سايت شما اظهار نظرهاي غير كارشناسي بسيار خطرناك به نظر ميرسد.

سلام شيعه:
در اين لينك مي توانيد آدرس منزل جناب النجدي را در عربستان پيدا كنيد!!!
http://wikimapia.org/#y=25410822&x=49593152&z=18&v=2&show=/1549376/ar/
و
http://wikimapia.org/1549376/ar/

اين هم نتيجه جستجو در گوگل:
http://www.google.com/search?hl=fa&lr=& q=%22%D8%B9%D8%A8%D8%AF+%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87+%D8%A7%D9%8 4%D9%86%D8%AC%D8%AF%D9%8A%22&start=20&sa=N

ياعلي
گزارش

نوشته شده توسط هادی هدایت, روشن 23 خرداد 1387,ساعت 11:34:37
به نام خدا
خسته نباشید
از آن جایی که مبانی فقهی وهابیان، سست و بی اساس است لذا
خیلی بعید نیست که از تفکر بی منطق آنان، چنین فتاوایی تراوش نماید.
اللهم اشغل الظالمین بالظالمین. آمین یا رب العالمین
مدیر وبلاگ: گفتگوی صمیمی با وهابیان به نشانی
salafigary.blogfa.com
گزارش

نوشته شده توسط قدرت الله حیدری, روشن 20 خرداد 1387,ساعت 08:15:51
با عرض سلام و خسته نباشيد. لعنت خدا بر وهابیت دعای روز و شبم اول ظهور آقا و دوم چنان وهابیت ریشه کن شود که نه نامی و نه نشانی نماند العجل العجل العجل یابن الحسن
گزارش
0
Responses to ... فتواهای خنده دار وهابییت

ارسال یک نظر